Asana aplikacja mobilna

with Brak komentarzy

Asana na telefon

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji na telefon to jak najszybciej napraw ten błąd! Aplikacja Asana jest bezpłatna i ma kilka fajnych funkcji, których nie ma w standardowej wersji na komputer. Możesz jej używać nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu! W tym poście opowiem Ci o 5 zaletach aplikacji mobilnej. Chcesz dowiedzieć się więcej o oplikacjach na Androida i IOS-a? Zajrzyj tutaj: Aplikacja Asana na Androida, Aplikacja Asana na IOS-a.

Funkcja 1

Gdy na Asanie pojawi się nowy komentarz od Twoich współpracowników albo gdy członek Twojego zespołu odhaczy wykonane zadanie to Ty będziesz od razu o tym wiedziała. Na ekranie Twojego telefonu pojawi się powiadomienie. Od teraz będziesz ze wszystkim na bieżąco, gdziekolwiek jesteś!

Grafika aplikacja mobilna

Funkcja 2

Twórz zadania za pomocą poleceń głosowych w iOS-ie. Aplikacja Asana automatycznie dokona transkrypcji dźwięku na tekst i utworzy zadania, przypisze do nich osoby i określi terminy na podstawie tego, co mówisz.

Grafika aplikacja mobilna

Funkcja 3

Muszę przyznać, że o istnieniu tej funkcji dowiedziałam się zupełnie przypadkiem.  Znalazłam ciekawy fragment książki i zrobiłam mu zdjęcie. Jakie było moje zdziwienie, gdy zdjęcie zmieniło się w tekst! Aby zamienić zdjęcie w tekst użyj przycisku [ABC].   

Grafika aplikacja mobilna

Funkcja 4

Chcesz dodać załącznik w formie zdjęcia? Dzięki aplikacji możesz dodać je bezpośrednio z rolki lub zrobić jej na żywo. Nie musisz już przesyłać go sobie na komputer. Co za oszczędność czasu! 

Grafika aplikacja mobilna

Funkcja 5

Dodawanie załączników jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Często zdarza Ci się robić zrzuty ekranu lub zapisywać linki do ciekawych stron? Zamiast do notatnika wrzucaj je bezpośrednio do Asany. Od teraz w Twoim telefonie zapanuje wyjątkowy porządek!

Grafika aplikacja mobilna

Jeśli jesteś zainteresowana kursem online z Asany to zostaw swój email w okienku poniżej: 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło! 

 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Agnieszka i jestem autorką bloga Asana dla Kreatywnych, na którym uczę początkujących freelancerów i przedsiębiorców poruszać się po Asanie. Jesienią tego roku pojawi się mój kurs online z Asany! Zapisz się na listę oczekujących!

Zostaw Komentarz