5 najbardziej przydatnych skrótów klawiszowych w Asanie

with Brak komentarzy

Skróty klawiszowe w Asanie

Muszę przyznać, że gdy zaczęłam pracować na Asanie nawet nie miałam pojęcia o tym, że istnieją. Okazało się, że lista skrótów klawiszowych czekała na mnie ukryta pod ikoną znaku zapytaniu w panelu użytkownika. W dzisiejszym poście wybrałam dla Was 5 najbardziej przydatnych skrótów klawiszowych.

Czy ten artykuł jest dla mnie?

  • Tak, jeśli masz już konto na Asanie i chcesz usprawnić swoje codzienne działania na Asanie
  • Nieważne, czy chcesz używać Asany na własny użytek lub do współpracy z klientami

Skrót 1

Chcesz przypisać wybrane zadania do siebie bez zbędnego klikania? Użyj skrótu, dzięki któremu oszczędzić swój cenny czas! Tab + M jest skrótem, który działa zarówno na Macu jak i Windowsie.

grafika Skróty klawiszowe

 

Skrót 2

Zastanawiasz się nad przeniesieniem terminu wykonania zadania na później? Poniżej znajdziesz zestaw skrótów, które przypiszą Twoje zadanie do jednej z kategorii: Tab + Y (Today= do wykonania na dzisiaj), Tab + U (Upcoming = przenieś do sekcji do wykonania wkrótce), Tab + L (Later = przenieś do sekcji na później).

grafika Skróty klawiszowe

 

Skrót 3

Chcesz skopiować sekwencję zadań do innego miejsca w projekcie lub do innego projektu? Nic prostszego! Ten skrót oszczędzi Ci czas, który spędziłabyś na ponownym rozpisywaniu zadań.

Grafika skróty klawiszowe

 

Skrót 4

Hurtowe kasowanie zadań może być męczące i czasochłonne. Z pomocą przychodzi kolejny przydatny skrót! Tab + Delete to skrót, który zadziała na obu systemach.

Grafika skróty klawiszowe

 

 

Skrót 5

Dodawanie tagów to czynność, którą również można przyspieszyć za pomocą kolejnego skrótu klawiszowego. O tym jak dodawać kolorowe tagi pisałam w tym poście.

Grafika skróty klawiszowe

 

Jeśli jesteś zainteresowana kursem online z Asany to zostaw swój email w okienku poniżej:

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? jeśli tak to daj znać w komentarzu! Będzie mi bardzo miło! 

Podąrzaj Autorka:

Cześć! Mam na imię Agnieszka i jestem autorką bloga Asana dla Kreatywnych, na którym uczę początkujących freelancerów i przedsiębiorców poruszać się po Asanie. Jesienią tego roku pojawi się mój kurs online z Asany! Zapisz się na listę oczekujących!

Zostaw Komentarz