Cześć!

Mam na imię Agnieszka i jestem Specjalistką od Marketingu. Przez kilka lat zajmowałam się marketingiem oraz obsługą klienta w zagranicznych firmach. Swoje doświadczenie w branży wykorzystuję w pracy jako Wirtualna Asystentka. Moją misją jest pomaganie kreatywnym osobom w jeszcze lepszym prowadzeniu biznesu.

Odkąd pamiętam marzyłam, żeby zostać dziennikarką. Na pewnym etapie mojego życia to marzenie spełniło się, ale ja szukałam dalej mojej wymarzonej pracy. Próbkę moich najnowszych tekstów znajdziesz na blogu Asana dla kreatywnych, w którym pomagam początkującym freelancerom i przedsiębiorcom odnaleźć się w Asanie. Prowadzę również bloga podróżniczego www.tujestesmy.com. Polecam Ci przeczytanie artykułów, do których napisania inspiracją była moja ostatnia podróż do Australii. 

Newsletter to jedno z moich ulubionych narzędzi do komunikacji z klientami. Regularnie wysyłany i ciekawy newsletter pomoże Ci zbudować zaangażowaną społeczność. Napiszę dla Ciebie jego treść, zadbam o jego wygląd oraz zaplanuję jego wysyłkę do Twoich subskrybentów. Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży? Dobrze zaprojektowana kampania mailingowa zwiększy sprzedaż Twojego produktu lub usługi.   

Research prowadzę już od wielu lat. Do szukania informacji zawsze popychała mnie wrodzona ciekawość. Potrzebujesz informacji na temat polskiego lub zagranicznego rynku? Szukasz najlepszego dostawcy dla Twojej firmy? Wyszukuję informacje w dwóch językach: polskim i angielskim, który jest właściwie moim drugim językiem. 

Wygląd i funkcjonalność Twojej strony www ma ogromny wpływ na to, czy klient wybierze Twój produkt lub usługę. Pomogę odświeżyć wygląd Twojej strony na WordPressie oraz poprawię jej funkcjonowanie instalując dobre jakościowo wtyczki. Jeśli podoba Ci się moja strona www to chętnie zaprojektuję dla Ciebie podobną stronę w duchu minimalistycznym. Filozofia minimalizmu jest mi bardzo bliska i stosuję ją w wielu dziedzinach mojego życia. 

Ponad dwa lata mojego życia spędziłam będąc w nieustannej podróży. Mam bardzo duże doświadczenie w planowaniu różnego typu wyjazdów, a dodatkowo sprawia mi to ogromną przyjemność. Zamówię dla Ciebie bilety lotnicze, zarezerwuję hotel oraz salę konferencyjną. Znajdę najlepsze restauracje w okolicy.  

Pracuję w dwóch językach – polskim i angielskim. Więcej informacji na temat wykonywanych przeze mnie usług znajdziesz w zakładce OFERTA.

Moim miejscem zamieszkania jest obecnie Trójmiasto, większą część tygodnia spędzam w PPNT w Gdyni.

Poznajmy się! Zarezerwuj bezpłatne konsultacje w zakładce Rezerwacje znajdującej się po lewej stronie Twojego ekranu.

 

Moich 5 talentów Gallupa: 

  1. Individualization

  2. Futuristic

  3. Ideation

  4. Focus

  5. Connectedness

 

Zobacz z kim współpracuję:

Opinie klientów:

„Współpraca z Agnieszką to najlepsze co mogło mnie spotkać! Agnieszka to przede wszystkim bardzo kreatywna i obowiązkowa osoba. Bez problemu odnalazła się w wizji mojego biznesu i dzień za dniem pomaga mi stawiać kolejne kroki do przodu. Specjalistka od newslettera i copywritingu, z mnóstwem nowoczesnych, marketingowych pomysłów – takiej osoby poszukiwałam. W pakiecie dostałam świetną komunikację, zrozumienie moich potrzeb i osobę, dla której każdy problem jest do rozwiązania. Mam do niej 100% zaufanie! :)” Gosia Nowak Staszak, Spoko Motyw

„Bardzo cenię sobie pomoc Agnieszki, bo jest odpowiedzialna, na czas wywiązuje się z zadań, ale przede wszystkim, ma niezwykłą rękę do pisania tekstów. Dziewczyna ma dar i polecam to wykorzystać. Podoba mi się też to, że wykazuje inicjatywę i ma odwagę, do prezentowania swojego zdania, które oparte jest na doświadczeniu” Joanna Pieszka, Krzepki Maluch

Zobacz gdzie mnie spotkasz:

Pomorski Park Naukowo Technologiczny

ul. Zwycięstwa 96/98

81-451 Gdynia

Budynek III

Piętro 1

Pokój coworking